42_20240919_081554.jpg

Nábor mládeže

Nábor mládeže 9/2024

V pondělí 9. září proběhl nábor, který na poměry Lokády opět trhal rekordy v počtu účastníků a to zejména v rozmezí 3 - 6 let. A pokud se ptáte, zda u nás mohou trénovat i takto mladí nadšenci, tak ano, mohou. Máme vymyšlené kroužky pro děti, které pomáhají dětem, mimo sportovního rozvoje, zvykat si na sportovní prostředí a to zejména v kolektivních sportech. Klub je na takový interní záměr hrdý, a o to víc jej potěšil zájem ze strany rodičů. Pokud se zaměříme za čísla, tak náboru se zúčastnilo celkem 73 dětí. Do kategorií U8 a výše si trenéři rovnou vybrali 6 hráčů. Na zkušební období přijali dalších 8 hráčů. A právě do fotbalového kroužku a pro fotbal hravě byla tato možnost nabídnuta více než 20 členům. Naopak jiná čísla máme v počtu aktivních trenérů, kteří pomáhají s organizací takové události. Rovných 10 trenérů zodpovídalo za tréninkovou jednotku a výběr hráčů do klubu. A další 4 členové klubu pomohli s organizací. Během náboru proběhlo představení klubu směrem k rodičům, kde bylo nutné poukázat na specifika týmového sportu a víkendových zápasů či vhodného oblečení. Součástí představení klubu a klubových vizí byla i zmínka o hrdém partnerství s AC Sparta Praha.

Všem účastníkům děkujeme!

Jiří Dědič