Pohárové zápasy dorostu a starších žáků - 1. kolo

U19 a U15 v 1. kole poháru

V úterý od 17.00 zahájily podzimní sezónu týmy Dorostu a Starších žáků zápasy 1. kola poháru

Loko Praha U19 vyjel na zápas se Spartakem Hrdlořezy.

První poločas probíhal v naší režii, vedení o 2 góly. Ve druhém poločase jsme se nechali bohužel ukolébat a v posledních 10 minutách jsme byli za nedůslednost potrestání hned dvěma góly. Zápas šel za stavu 2:2 po základní hrací době do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme díky chycené poslední penaltě a 100% úspěšnosti našich exekutorů, zvítězili 5:4 a postoupili do druhého kola.

Rozhodující momenty zápasu z Instagramu Loko Praha U19

.

Loko Praha U15 narazil v prvním kole na tým FA Praha.

V celém utkání jsme byli lepším týmen, ale bohužel se nám nedařilo střelecky. Buď nás vychytal brankář soupeře a když už byl překonán, pomohla mu branková konstrukce nebo vracející se spoluhráč. O poločase se šlo do kabin s těsným vedením. V druhém poločase se obraz hry nijak nezměnil, bohužel z jediné šance soupeř vyrovnal. I přes obrovský tlak utkání skončilo nerozhodně 1:1 a na řadu přišly pokutové kopy, na které jsme zvítězili 6:5 a také postoupili do dalšího kola. Kluci zápas odmakali a kromě zakončování jim není co vytknout.